אודות

עט תקשורת נוסדה בשנת 2003 ועוסקת במתן פתרון בתחומי השיווק הפרסום וההפקות תוך בניית תמהיל שיווק כולל המותאם לצרכי הלקוח. "עט תקשורת דיגיטל" קמה בשנה האחרונה, שנת 2020,  מתוך הבנה והכרת הכוחות הפועלים בשוק הדיגיטל. 

בשנת 2007 פתחנו את רשת האתרים הראשונה שלנו "דתילי" והיינו החלוצים בתחום אתרי התוכן ופלטפורמה לרכישת מאמרים וקישורים. מאז הרווחנו המון כסף מהקמת ושדרוג אתרים.

בשנה האחרונה פיתחנו את יכולת הקידום האורגני והקמנו נכסים חדשים מתוך המתקצעות במגוון הכישורים שצריך לפיתוח אתרים מקוריים, מעניינים ומניבים הכנסה.  עט תקשורת דיגיטל מורכבת מאנשי תוכן, אנשי SEO, יזמים, מעצבים ומתכנתים ברמה הכי גבוהה. לכן יש לנו מערך הולסטי המטפל ודואג להצלחתו של כל אתר תחת הרשת. 

אנו מפעילה את התוכנות המתקדמות בעולם כי אנו יודעים שכדי ל"נצח" את גוגל יש לפעול החוכמה, ביעילות ובסבלנות. משרדנו ידוע ומוכר למאות לקוחות מרוצים ובראשו עמוד עמיעד טאוב איש תקשורת ופעיל ציבורי מוכר ואמין. 

מזה נכנס דיגיטלי מניב?

דירה ברשת האינטרנט. אנחנו בונים לך את ה"דירה" מהמסד עד הטפחות, מאבזרים אותה ומבצעים בה שיפוצים מידי שבוע. לנכס הדיגיטלי כמו נכסים אחרים יש את היכולת להניב הכנסות כמו כל נכס אחר. הכוח של הנכסים היא כמות הנכסים שבבעלותניו והחיבור בניהם מגדיל את הערך שלהם. 

יתרונות

  • האתרים פעילים 24/7 ולא צריכים אתכם.
  • ההכנסה גדלה בצורה אקספוננציאלית.
  • אין הגבלה של מקום או גודל.
  • יחס עלות מול תועלת מעולה.
  • ערוץ הכנסה חדש.
אודות עט תקשורת דיגיטל